Održan susret djelatnika Radio Marije sa slušateljima

Održan susret djelatnika Radio Marije sa slušateljima

U virovitičkoj župi sv. Leopolda Mandića, u kojoj se već 17 godina nalazi studio Radio Marije za virovitičko područje (88,3Mhz), održan je prve nedjelje Došašća, susret djelatnika Radio Marije i slušatelja. Na susretu je osim djelatnika, sudjelovao i glavni urednik Radio Marije Hrvatska p. Stjepan Fridl, koji je i predvodio svetu misu. 

Bila je ovo prilika da se slušatelji upoznaju s poznatim glasovima, koje slušaju svakoga dana u eteru, ali i da djelatnici čuju iz “prve ruke” kako oni rade i sviđali li se to slušateljima. Uz promociju programa Radio Marije, slušatelji su s djelatnicima, glavnim urednikom i zamjenikom predsjednice Božom Barunom, obilježili i sedamnaestu obljetnicu emitiranja programa Radio Marije na virovitičkom području.

 

( www.zupa-sv-leopold-mandic.hr bb, foto: Radio Marija i Sanja Hudi Bajt)

Održan susret djelatnika Radio Marije sa slušateljima