ADVENTSKO DRUŽENJE S DJELATNICIMA RADIO MARIJE

ADVENTSKO DRUŽENJE S DJELATNICIMA RADIO MARIJE

Na samom početku nove crkvene godine, došašća, odnosno prve nedjelje (27.11) u Virovitici će se održati druženje s djelatnicima Radio Marije te predsjednicom Nevenkom Mišić, njezinim zamjenikom Božom Barunom te glavnim urednikom p. Stjepanom Fridlom. Ova prilika bit će ujedno promocija programa i poslanja Radio Marije koja djeluje kroz više od 90 radijskih postaja, ujedinjenih u Svjetsku obitelj.

Susret započinje misnim slavljem u 11 sati, koje predvodi p. Stjepan Fridl, glavni urednik Radio Marije, a nastavlja se u promociji i druženju. Susretom se ujedno obilježava i godišnjica
emitiranja programa Radio Marije na virovitičkom području (88,3 MhZ). Susret se održava u župnoj crkvi sv. Leopolda Mandića u Taborištu. Prijenos misnog slavlja je od 11 sati pratite i na valovima Radio Marije.

Pozivamo vas sve na euharistijsko slavlje i druženje, a posebno slušatelje i članove naše velike obitelji s područja Virovitice i okolice.

ADVENTSKO DRUŽENJE S DJELATNICIMA RADIO MARIJE