PROSLAVA NEBESKOG ZAŠTITNIKA SV. LEOPOLDA BOGDANA MANDIĆA

PROSLAVA NEBESKOG ZAŠTITNIKA SV. LEOPOLDA BOGDANA MANDIĆA

Ovogodišnjoj proslavi blagdana nebeskog zaštitnika župe sv. Leopolda Mandića u Virovitici tradicionalno će prethoditi trodnevna duhovna obnova od 9. do 11. svibnja u 19 sati koju će predvoditi vlč. Zdravko Radoš.
Posljednjeg dana trodnevnice, 11. svibnja, nakon večernje svete mise prigodni nagovor održat će gosp. Rajko Bundalo – kazališni, filmski i televizijski glumac, zauzeti vjernik laik, autor brojnih knjiga, voditelj radio emisija vjerske i duhovne tematike, predvoditelj mnogih seminara i duhovnih obnova…
Gosp. Bundalo će također na samu svetkovinu sv. Leopolda, 12. svibnja, nakon jutarnje svete mise u 8 sati, održati još jedno prigodno predavanje.
Istoga dana glavno misno slavlje s početkom u 19 sati predslavit će naš požeški biskup msgr. dr. Antun Škvorčević te izložiti relikviju sv. Leopolda na javno štovanje.

(www.zupa-sv-leopold-mandic.hr)

PROSLAVA NEBESKOG ZAŠTITNIKA SV. LEOPOLDA BOGDANA MANDIĆA