POSJET UČENIKA PODRUČNE ŠKOLE CRKVI I STUDIJU

POSJET UČENIKA PODRUČNE ŠKOLE CRKVI I STUDIJU

Učenici Područne osnovne škole Ivane Brlić-Mažuranić iz Taborišta, sa svojom vjeroučiteljicom Katarinom Zubak, danas su (srijeda) posjetili župnu crkvu u Taborištu, te virovitički studio Radio Marije, koji u nedjelju slavi 12. godina svoga postojanja. Prilikom posjeta, učenici su se upoznali sa župnom crkve, te s radom studija, kao i s radom Radio Marije. Prilikom posjeta, učenici su iskoristili priliku te su u studiju Radio Marije snimili i prigodnu emisiju u kojoj su opjevali dvije pjesme, a emisija će biti emitirana u petak u 11:35 sati, u programu Radio Marije.

S radom studija i tehnike upoznao ih je Božidar Biondić, urednik i voditelj u virovitičkom studiju, koji je i odgovarao na sva ona znatiželjna pitanja.

(www.zupa-sv-leopold-mandic.hr, bb, foto: Katarina Zubak)

POSJET UČENIKA PODRUČNE ŠKOLE CRKVI I STUDIJU