OBLJETNICA RADIO MARIJE U VIROVITICI

OBLJETNICA RADIO MARIJE U VIROVITICI

U nedjelju, 14. studenog Radio Marija će proslaviti svoju 12-tu obljetnicu emitiranja na području Virovitice i okolice. Radio Marija već 12 godina u Virovitici, točnije u našoj župnoj crkvi ima svoj studio, iz kojega se emitiraju tri redovne emisije, molitva krunice u programu te razne druge prigodne emisije koje se realiziraju po potrebi.

Svoju obljetnicu, virovitički studio Radio Marije proslavit će s prigodnim programom u nedjelju, koji će započeti koncertom, na kojemu će nastupiti Župni mješoviti zbor naše Župe, a on će započeti u 10:30 sati. Svečano liturgijsko slavlje u 11 sati, tom će prigodom predvoditi i propovijedati p. Stjepan Fridl, glavni urednik Radio Marije. Nakon mise planirano je kratko druženje s djelatnicima Radio Marije, s čime će i završiti program obilježavanja.

Ovom prilikom, pozivamo sve da sudjelujete u ovom skromnom programu. Za sve one koji to nisu u mogućnosti, a imaju želju, bit će i prijenos koncerta i mise u programu Radio Marije.

OBLJETNICA RADIO MARIJE U VIROVITICI