PRIJENOS SV. MISE IZ POŽEŠKE KATEDRALE

PRIJENOS SV. MISE IZ POŽEŠKE KATEDRALE

Budući da su u skladu s Odredbama Hrvatske biskupske konferencije, u cilju izbjegavanja širenja bolesti COVID-19 i očuvanja zdravlja stanovništva, do daljnjega otkazane sve svete mise, slavlja sakramenata, sakramentala, pučkih pobožnosti, župna slavlja i drugi događaji i sastanci, kako unutar zatvorenih prostora tako i na otvorenom, vjernici će tijekom ovog vremena nastojati biti povezani sa svojom župom i biskupijom uključujući se u korizmene programe i pobožnosti putem javnih medija.

Ovime vas obavještavamo kako je moguće uključiti se u izravan prijenos svete mise iz požeške Katedrale, koja će se svaki dan prenositi uživo putem interneta u 18.30 sati. Prijenosu mise redovito će prethoditi određeni program pastoralno-duhovne naravi koji će biti najavljen.

Poveznica za snimku prijenosa uživo

 

PRIJENOS SV. MISE IZ POŽEŠKE KATEDRALE