ODRŽAN SUSRET ZAJEDNICA KLANJATELJA KRVI KRISTOVE

ODRŽAN SUSRET ZAJEDNICA KLANJATELJA KRVI KRISTOVE

U župnoj crkvi, jučer (subota) je održan susret članova Molitvene zajednice klanjatelja Krvi Kristove. Na susretu su sudjelovali članovi iz Pitomače, Daruvara, Milanovca i naša zajednica iz Taborišta. Program susreta započeo je molitvom, a nastavljen je predavanjem o utemeljiteljici reda časnih sestara Klanjateljice Krvi Kristove, Marie de Mattias, te klanjanjem pred Presvetim. Predavanje je vodila predsjednica molitvene zajednici KK s. Augustina Barišić, te član odbora u molitvenoj zajednici KK gosp. Drago Bosanac.

Na susretu je između ostalog, naša molitvena zajednica Klanjatelja Krvi Kristovoj dobila i službeni primitak u članove ove velike obitelji.  

(www.zupa-sv-leopold-mandic.hr, bb, Foto: Božidar Biondić)

ODRŽAN SUSRET ZAJEDNICA KLANJATELJA KRVI KRISTOVE