LEOPOLDOVO 2019. – RASPORED DOGAĐANJA

LEOPOLDOVO 2019. – RASPORED DOGAĐANJA

I ove godine, Župa i Vijeće mjesnog odbora Taborište, povodom proslave našeg nebeskog zaštitnik sv. Leopolda Mandića te Dana Župe i mjesta, organiziraju višednevnu proslavu.

Proslave će započeti u četvrtak 09.05. Pobožnošću i sv. misom trodnevnicom koj će u u čast sv. Leopolda predvoditi župnik Ivica Šoh, a odmah nakon biti će održano i predstavljanje knjige pod nazivom “Ti si svjedok”, autora Zlatka Krznarića, koji će progovoriti o svom iskustvu obraćenja. 

Obilježavanje se nastavlja i u petak, također pobožnošću i sv. misom trodnevnicvom, koju će predvoditi vlč. Josip Homjak, župnik iz Milanovca, a Vijeće mjesnog odbora organiziralo je i nastup mažoretkinja Gradske glazbe Virovitica, odmah nakon sv. Mise na platou ispred župne crkve.

Vrhunac proslave našeg nebeskog zaštitnika, bit će na samu svetkovinu, u nedjelju 12. svibnja, kada će svečanu sv. Misu u župnoj crkvi s početkom u 11 sati predvoditi rektor Zagrebačke bogoslovije, preč. Anđelko Košćak. 

Detaljnije o proslavi, pogledajte u rasporedu događanja. 

LEOPOLDOVO 2019. – RASPORED DOGAĐANJA