FOTO: HODOČAŠĆE U GOSPINO SVETIŠTE MAJKE BOŽJE TEKIJSKE U PETROVARADINU

FOTO: HODOČAŠĆE U GOSPINO SVETIŠTE MAJKE BOŽJE TEKIJSKE U PETROVARADINU

Vjernici naše župe u subotu 15.9. 2018. hodočastili su u Svetište i proštenište Majke Božje Tekijske, mjesto molitve i mira, tihi kutak u koji dolaze vjernici željni duhovne i tjelesne okrjepe. Nakon svete mise povijest i činjenice o svetištu nam je tumačio tamošnji župnik Ivan Rajković koji nas je i ljubazno ugostio. Došli smo i otišli s molitvom u srcu i tradicijskim marijanskim pjesmama na usnama. Slobodno vrijeme proveli smo razgledavajući prekrasni Petrovaradin i Novi Sad. Nahranjeni duhovnom hranom veselimo se sljedećem župnom hodočašću. (www.zupa-sv-leopold-mandic.hr, amb, Foto: Ana-Marija Brodjanac)

FOTO: HODOČAŠĆE U GOSPINO SVETIŠTE MAJKE BOŽJE TEKIJSKE U PETROVARADINU