ODRŽAN PRVI LJETNI ORATORIJ ZA DJECU

ODRŽAN PRVI LJETNI ORATORIJ ZA DJECU

U subotu 16.06.2018., u našoj se Župi održao prvi virovitički ljetni oratorij. Oratorij je susret djece i mladih u svrhu zajedničkog ispunjavanja slobodnog vremena kroz razne radionice, igre i molitvu, potaknut don Boscovom karizmom. Program je trajao od 10:00 do 15:00 sati, a sudjelovalo je 50-ak djece i 10 animatora koji su vodili radionice. Osim kreativne radionice, radionice zbora i radionice plesa još je važna bila radionica upoznavanja na kojoj su se djeca različitih škola i dobi mogla upoznati. Na koncu su se u mnoštvu ekipnih igara nova prijateljstva još bolje mogla utvrditi, te je potom program zaključen onako kako je i započeo – molitvom. Svi su sudionici oduševljeno rekli da bi tako nešto valjalo organizirati opet.

(www.zupa-sv-leopold-mandic.hr, M.G. Foto: Ivica Šoh)

ODRŽAN PRVI LJETNI ORATORIJ ZA DJECU