SESTRE U GOSTIMA

SESTRE U GOSTIMA

Na dvadeset i sedmu nedjelju kroz godinu, naša Župa ugostila je dvije časne sestre Klanjateljice Krvi Kristove iz Zagreba, te gospodina Dragu Bosanca, voditelja molitvene zajednice Klanjatelja Krvi Kristove iz Daruvara. Umjesto današnje propovijedi, sestra Augustina je upoznala nazočne s redom časnih sestara Klanjateljica Krvi Kristove, dok je na kraju mise sestra Mara

upoznala nazočne s molitvenom zajednicom Klanjatelja Krvi Kristove. Također gospodin Bosanac upoznao je prisutne s radom njihove zajednice koja djeluje više desetaka godina. Povod ovog gostovanja, je osnivanje molitvene zajednice Klanjatelja Krvi Kristove u našoj Župi. Svi koji se žele uključiti u ovu molitvenu zajednicu, mogu se prijaviti poslije svake mise.   Osim u župnoj crkvi, naši gosti sudjelovali su i na misnom slavlju u Rezovcu. (www.zupa-sv-leopold-mandic.hr, b.b., Foto: Božidar Biondić)

SESTRE U GOSTIMA