Dugogodišnji trud napokon se isplatio! Bogu hvala!

Dugogodišnji trud napokon se isplatio! Bogu hvala!

Dugogodišnji trud i napor župnika, ekonomskih vijećnika te župljana napokon se isplatio. Naime, naručena su nova zvona za našu župnu crkvu. Uz pomoć ranih donatora, kako privatnih tako i pravnih, uspjela su se sakupiti novčana sredstva za kupnju novih pet zvona za župnu crkvu. sadašnja zvonu su električna, tako da će ih zamijeniti nova i to po kilaži i tonalitetu kako slijedi:  1). CIS = 220kg, 2.) H=320kg, 3.) A=460 kg,  4.)FIS= 820 kg,  5.) E= 1200 kg. Ovo je lijepi poklon za našu župu, kako za Uskrs, tako i za nadolazeći blagdan sv. Leopolda. Hvala svima koji su sudjelovali, kako novčano tako i molitvom te radom. (www.zupa-sv-leopold-mandic.hr,b.b. Foto: Arhiva)

Dugogodišnji trud napokon se isplatio! Bogu hvala!