PRVI VJESNICI PROLJEĆA STIGLI KOD ŽUPNE CRKVE

PRVI VJESNICI PROLJEĆA STIGLI KOD ŽUPNE CRKVE

Sa prvim zrakama ovog još zimskog sunca, u našoj župnoj crkvi ali i oko nje stigili su prvi vjesnici proljeća. Naime, proteklih dana u našoj župnoj crkvi obrt Inter dekor započeo je s postavom zvućne izolacije, odnosno postavljanjem rigipsa koji će služiti za upijanje jeke koja je dosta veliki problem u našoj crkvi. Ovi radovi su pri samom kraju, a mnogi vjernici koji su bili na misama kažu da ovaj zhavat služi svrsi. 

Dok se unutar župne crkve radovi privode kraju, djelatnici Domogradnje započeli su s iskopom odvoda na koji će spojiti prozori podruma, kako bi voda iz istih mogla otjecati i ne ulaziti u podrum. Radova u najavi ima dosta, no za to ćemo ipak još sačekati toplije vrijeme. (www.zupa-sv-leopold-mandic.hr,b.b. Foto: Božidar Biondić)

PRVI VJESNICI PROLJEĆA STIGLI KOD ŽUPNE CRKVE