ŽUPNI ZBOR I MATKE NASTUPILE NA “MARINJU 2016”

ŽUPNI ZBOR I MATKE NASTUPILE NA “MARINJU 2016”

Naš župni mješoviti zbor i naše Matke, u četvrtak 15. rujna nastupile su u Grubišnom polju a povodom početka najvećeg grubišnopoljskog proštenja Župe sv. Josipa. Ova manifestacija jedna je od većih u gradu Grubišnom polju, a organizatori ove manifestacije su Grad Grubišno polje, Turistička zajednica, Župa sv. Josipa, Centar za kulturu i informiranje te Label d.o.o. Uz domaće mješovite zborove, te dječji vrtić, naš Župni zbor kao i Matke izveli su poznate nam Marijanske pjesme, koje se nalaze na novoizdanom CD-u. Publika je uživala u svim izvedbama, te su svi nagrađeni gromoglasnim pljeskom nazočne publike. Prigodnom prodajom CD-a Danak svaki na ovoj manifestaciji sudjelovala je i naša udruga Radio Leopold.  (www.zupa-sv-leopold-mandic.hr,b.b. Foto: Božidar Biondić)

ŽUPNI ZBOR I MATKE NASTUPILE NA “MARINJU 2016”