IZLET MINISTRANATA

IZLET MINISTRANATA

Zadnje subote ovogodišnjih školskih praznika, ministranti naše Župe proveli su opušteno i veselo, baš kao na početku školskih praznika. Na zasluženi izlet uz pratnju župnika vlč. Ivice Šoha ministranti su krenuli put Đakova gdje su razgledali nezaobilaznu destinaciju svakog izletnika, Đakovačku katedralu te dvorište katedrale i unutarnje znamenitosti . Poslije obilaska došao je i red na ručak, poslije kojega se je krenulo put zoološkog vrta u Našicama te onako uz put, na iznenađenje bivšeg župnika Vicka u Feričance na sladoled, kojega je vlč. Vicko pripremio baš kao da je znao kako će mu naići iznenadni gosti. Sve u svemu bilo je lijepo, no škola je blizu i sada se valja dobro pripremiti na zagrijavanje stolice. (www.zupa-sv-leopold-mandic.hr, tf. Foto: Tea Farkaš, naslovna slika: ilustracija)

IZLET MINISTRANATA