ZAPOČELI RADOVI NA IZOLACIJI PODRUMA ŽUPNE CRKVE

ZAPOČELI RADOVI NA IZOLACIJI PODRUMA ŽUPNE CRKVE

Proteklih dana započeli su radovi na otklanjanju problema s učestalim prodiranjem vode u podrum župne crkve. Radovi su započeli iskapanjem temelja i zatim testiranjem protjecanja vode u podrum. Kako bi se rješio ovaj veliki problem zbog kojega doslovno propada ovaj dio župne crkve, a koji bi mogao koristiti za župne potrebe, u utorak su djelatnici tvrtke Izolacija započeli s postavljanjem izolacije oko temelja župne crkve.

Osim radova na župnoj crkvi, na filijalnoj kapeli u Čemernici postavljene su nove šaluzine na zvonik, jer su stare bile dotrajale. Također na kapeli u Rezovcu, odnosno na zvoniku kapele postavljena su vrata koja do sada nisu bila u zvoniku, te je zbog toga nastajao propuh.

Nakon završetka radova na izolaciji, započet će i radovi na postavljanju fasade na preostali dio župne crkve.

(www.zupa-sv-leopold-mandic.hr, b.b. Foto: Božidar Biondić)

ZAPOČELI RADOVI NA IZOLACIJI PODRUMA ŽUPNE CRKVE