FOTO:HODOČAŠĆE U POLJSKU

FOTO:HODOČAŠĆE U POLJSKU

U četvrtak 16. lipnja, naša župa zajedno sa župom Milanovac i Lukač, hodoačastili su u Poljsku. Polazak je bio ispred naše župne crkve. Po dolasku u Czestohow prisustvovali smo otvorenju Gospine slike na svetištu Jasna Gora, s kojim smo se i nakon toga nešto bolje upoznali s ovim svetištem. Nakon upoznavanja svetišta Jasna Gora, zaputili smo se u Krakow, gdje je bio smješten i hotel u kojemu su hodočasnici prenočili. Trećega dana hodočašća, posjetili smo svetište Božanskog milosrđa, gdje je i služena sveta Misa za sve župljanje ove tri župe. Nakon svete mise, pošli smo put Wadowica, gdje smo posjetili crkvu pape Ivana Pavala II, te neke znamenitosti ovoga grada, nakon čega smo se uputili kući. (Foto: Željko Heđi)

FOTO:HODOČAŠĆE U POLJSKU