FOTO: ODRŽAN PRVI DUHOVSKI KONCERT

FOTO: ODRŽAN PRVI DUHOVSKI KONCERT

SINOĆNJIM KONCERTOM ZAVRIŠILO „LEOPOLDOVO 2016“

 

Sinoć je ispred župne crkve u Taborištu, koncertom Kvarteta Artes te Grupe RiM iz Zagreba završila višednevna proslava Dana zaštitnika mjesta i Župe Taborište, blagdan sv. Leopolda Mandića. Zbog vremenskih neprilika, na koncertu nisu nastupile Mažoretkinje gradske glazbe i Slavonski trubači, kako je bilo najavljeno. U više od sat vremena, publika je uživala u domaćim zabavnim i duhovnim skladbama ova dva izvođača.  Ovogodišnje „Leopoldovo“ započelo je svečanom sjednicom, a nastavljeno je sv. Misama, izložbom rukotvorina, nastupom KUD-a Virovitice, te je završeno jučer s Duhovskim koncertom. Organizatori „Leopoldova 2016“ bili su Vijeće mjesnog odbora Taborište, Župa sv. Leopolda Mandića te Udruga „Radio Leopold“.

Ovim putem Udruga “Radio Leopold” želi zahvaliti tvrtki Degal tehnika, te Kiro j.d.o.o. na financijskoj pomoći oko organizacije ovoga koncerta, te slastičarnici Dora na njihovom prilogu.

FOTO: ODRŽAN PRVI DUHOVSKI KONCERT