ŽUPLJANI SE OPROSTILI OD KAPELANA

ŽUPLJANI SE OPROSTILI OD KAPELANA

U srijedu navečer, na svećanoj svetoj Misi župljani naše Župe oprostili su se od kapelana vlč. Borisa Divkovića. Vlč. Boris u našoj Župi obnašao je dužnost župnog vikara od kolovoza prošle godine, a ovih dana od strane biskupa Antuna Škvorčevića uručen mu je dekret o premještaju u Župu sv. Luke u Novskoj. Uz zahvalu za sve učinjeno za našu Župu u svoje osobno ime ali i cijele Župe, vlč. Ivica Šoh župnik naše Župe zahvalio je vlč. Borisu te mu tom prigodom uručio i prigodan poklon. Osim župnika od vlč. Borisa oprostili su se i članovi Župnog Caritasa koji su mu uručili kuvertu s prigodnim poklonom, te članovi župnog zbora koji su mu uručili sliku zlatovezu. Od kapelana se je također oprostila i naša Zora, koja mu je za rastanak poklonila i prigodno pismo. Nakon darivanja vlč. Boris zahvalio se je na svemu te svim nazočnima uručio Božji blagoslov. Sve ostale detelje pogledajte u našoj galeriji.

(www.zupa-sv-leopold-mandic.hr, b.b. Foto: Božidar Biondić)

ŽUPLJANI SE OPROSTILI OD KAPELANA