ZAPOČELI RADOVI NA ULAZU U ŽUPNU CRKVU

ZAPOČELI RADOVI NA ULAZU U ŽUPNU CRKVU

Ovih nekoliko dana koja su najavljeni bez padalina, odlučili smo iskoristiti kako najbolje znamo. Tako smo danas ( u utorak ) započeli s uređenjem ulaza u našu župnu crkvu, koji će sada biti lijepo i dolično uređen. Osim uređenja samog ulaza, izgradit će se i pristupna rampa za invalide i dječja kolica, kako bi ulaz u našu crkvu bio svima omogućen. Radove i ovoga puta donira naš domaći teracer Zvonko Žeravica iz Taborišta, kojemu i ovoga puta od sveg srca hvala.

_MG_3040

Zbog navedenih radova ulaz na glavna vrata crkve neće biti moguć do samog završetka, pa su za privremeni ulaz otvorena vrata sa desne strane crkve, odmah pokraj sakristije.  (www.zupa-sv-leopold-mandic.hr, b.b. Foto: Božidar Biondić)

 

ZAPOČELI RADOVI NA ULAZU U ŽUPNU CRKVU