DVADESET I ČETIRI SATA ZA GOSPODINA

DVADESET I ČETIRI SATA ZA GOSPODINA

Prema preporuci sv. Oca Franje, u ovoj godini milosrđa u našoj Župi održat će se pobožnost pod nazivom”24 sata za Gospodina”. Ova pobožnost započet će na Veliki petak u ponoć i završit će na Veliku subotu. Ova pobožnost sastoji se od izlaganja Presvetog, te su za ovu pobožnost potrebne grupe kako Presveto ne bi ostalo samo u crkvi. Ovim putem pozivamo sve zainteresirane za sudjelovanje u ovoj pobožnosti da se jave župniku kako bi se dogovorilo oko termina.

I ove godine održat će tzv. Getsemanska ura, u kojoj ćemo se na sast vremena kroz molitvu i meditacije prisjetiti Isusova odlaska u Getsemanski vrt gdje je bio u osami i gdje je molio. Ova pobožnost započet će u 23 sata u župnoj crkvi na Veliki četvrtak. (www.zupa-sv-leopold-mandic.hr, b.b. Foto: arhiva)

DVADESET I ČETIRI SATA ZA GOSPODINA