UDRUGA RADIO LEOPOLD I ŽUPNI CARITAS NA BOŽIĆNOM SAJMU

UDRUGA RADIO LEOPOLD I ŽUPNI CARITAS NA BOŽIĆNOM SAJMU

U subotu 19. prosinca u Špišić Bukovici, održan je 1. Božićni sajam na kojemu je sudjelovala oko 40 izlagača s područja Općine Špišić Bukovice i okolnih mjesta, a među njima su bili i naša novosnovana Udruga “RADIO LEOPOLD” te naš Župni Caritas, koji je izložio i ponudio posjetiteljima sajma svoje rukotvorine, koje redovno svakoga četvrtka izrađuju. Sajam je otvorio načelnik Općine Špišić Bukovica Hrvoje Miler, koji je tom prigodom i izrazio želju da ovaj sajam postane tradiciji u ovoj Općini. Kako je to izgledao pogledajte u našoj maloj fotogaleriji.
(www.zupa-sv-leopold-mandic.hr, b.b., Fotografija: Marijana Ivančević & icv.hr)

UDRUGA RADIO LEOPOLD I ŽUPNI CARITAS NA BOŽIĆNOM SAJMU